Tere tulemast! Uus riigijuhtimise jälgimise tööplatvorm on kohal.

Tahame tähistada Valitsuse 100 päeva väärikalt!

Lugupeetud kaaskodanikud, ajakirjanikud ja meedia partnerid!

Oleme loonud platvormi "Sõna ja Tegu", mis annab võimaluse jälgida poliitikute lubaduste täitmist, tavalised inimesed saavad kaasa rääkida riigi valitsemises ja oluliste küsimuste lahendamisel.

Hetkel on kõikidele huvilistele on avatud võimalus jälgida valitsuse lubadusi nii valdkondade kui ka persoonide (ministrite) kaupa. Kui midagi on edasi arenenud, võib lisada, et lubadus on täitmisel, kui tead, et uus lubadus on antud, lisa see koos viitega allikale.

Palume pilk peale visata, 2-3 minuti jooksul seda uurida, klikata ja ootame teilt mõtteid, kuidas seda võiks tulevikus arendada.

Miks me seda teeme? Iga asi toimib paremini, kui see on läbipaistev ja juhid kannavad vastutust. Igal lubadusel peaks olema tähtaeg, sihtrühm, eelarve, ajakava, tulemus peab olema mõõdetav.

Logi sisse ja alusta uut arutelu >

Arutelu

Subscribe
Notify of
guest
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments

Blogi

Ekspertide arvamused

KOV valimisteni on jäänud

Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!

Täname meie partnereid

Bcme Logo En сomTechsoup Global Network Logo 400x95 (1)Hm Logo Alternative Color ComLogo Google.org Support Fullcolor Rgb Stacked
heartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram