Tehtud

Ossinovski lubab Riigikogust lahkuda

Staatus:

Tehtud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Tugevus

1 / 5

Loe, mis on lubaduse tugevus >

Mida lubati?

18.11.2021

"Ma rõhutaksin kahte aspekti, mis on mulle selles ametis olulised. Esimene on volikogu demokraatlikkuse suurendamine," rääkis Ossinovski. Teisena soovib ta keskenduda keskkonnateemadele tähelepanu juhtumisele, mis puudutab kõiki valdkondi.

"Me usume tegelikult, et Tallinna jaoks on tegemist ühe ilusa, positiivse uue algusega ja kindlasti oma meeskonnaga teeme kõik endast oleneva, et aidata ellu kutsuda positiivseid muutusi, mida linnakodanikud ootavad," ütles ta.

"Ma olen otsustanud, et ma kahte ametit, riigikogu liikme ja volikogu esimehe ametit korraga teha ei suuda ja sellest tulenevalt plaanin ka lähiajal riigikogust lahkuda," ütles Ossinovski.

Riigikogust lahkudes peab Ossinovski lahkuma ka rahvusringhäälingu nõukogust.

Mida tehti?

21.03.2022

Riigikogu nimetas Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) nõukogu uueks liikmeks Sotsiaaldemokraatliku Erakonna parlamendisaadiku Indrek Saare.

Saar asendab sel kohal Jevgeni Ossinovskit, kes esitas 10. märtsil avalduse nõukogu liikme kohalt tagasiastumiseks omal soovil.

Allikas:
https://www.err.ee/1608539143/riigikogu-nimetas-err-i-noukogu-uueks-liikmeks-indrek-saare

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

30.03.2022

Sotsiaaldemokraat Jevgeni Ossinovski esitas avalduse riigikogust lahkumiseks ja jätkab tööd Tallinna volikogu esimehena. Ossinovski asemel asub riigikogus tööle Anastassia Kovalenko, kes teatas, et toetab parlamendis Keskerakonna fraktsiooni.

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

18.11.2021

Täitmise tähtaeg

Lisa andmeid

Täitmise kuupäev

30.03.2022

Loodud

Pavel Fleišer, 30.03.2022 19:23

Viimane muudatus

on 30.03.2022

Saada mulle e-kiri, kui see lubadus on uuendatud

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram