Lubatud

Jüri Ratas: "Kongressil mina enam esimeheks ei kandideeri, kuid see tähendab vaid loobumist positsioonist, mitte Keskerakonnast, meie koos tehtust, meie minevikust ja tulevikust"

Staatus:

Lubatud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Tugevus

1 / 5

Loe, mis on lubaduse tugevus >

Mida lubati?

10.09.2023

Keskerakonna esimees Jüri Ratas erakonna kongressil peetud kõnes: "[...] Mul on au olnud Keskerakonna esimehena teid selle ligemale seitsme aasta jooksul teenida. Aga tänane ei ole lõpp. Olen öelnud, et kongressil mina enam esimeheks ei kandideeri, kuid see tähendab vaid loobumist positsioonist, mitte erakonnast, meie koos tehtust, meie minevikust ja tulevikust. See on ja jääb minu erakonnaks.

Loodan teie toetusele Keskerakonna juhatuse liikme kandidaadina, et jätkata tööd Eesti arengu ja maine eest hea seismisel kodus ja rahvusvahelisel tasandil. Minu senine töökogemus ning 23 aastat Keskerakonnas annavad mulle kindluse see väljakutse vastu võtta. [...]"

Mida tehti?

29.01.2024

Riigikogu aseesimees ja endine Keskerakonna esimees Jüri Ratas astus esmaspäeval Keskerakonnast välja ning teatas liitumisest erakonnaga Isamaa.

"Alates tänasest on minu ühine teekond poliitikas koos Keskerakonnaga läbi saanud," ütles Ratas pressikonverentsil.

Ratase sõnul astus ta erakonnast välja seetõttu, et tema väärtushinnangud ei ühti enam Keskerakonna praeguste juhtpoliitikute omadega.

Ta märkis, et saab oma poliitilist tööd ja eesmärke kõige paremini ellu viia erakonnas Isamaa. Ratase sõnul on Eesti poliitilisel maastikul vaja käiguvahetust ja Isamaa on selline poliitiline jõud, kes suudab seda pakkuda.

"Tänane hetk kindlasti ei ole lõpp, vaid vaheetapp, et astuda kindlalt edasi," lausus Ratas.

Allikas:
https://www.err.ee/1609236363/juri-ratas-lahkus-keskerakonnast-ja-liitub-isamaaga

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

10.09.2023

Täitmise tähtaeg

Lisa andmeid

Loodud

Pavel Fleišer, 30.01.2024 13:05

Viimane muudatus

30.01.2024

Saada mulle e-kiri, kui see lubadus on uuendatud

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
Subscribe
Notify of
guest
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!

Täname meie partnereid

Bcme Logo En сomTechsoup Global Network Logo 400x95 (1)Hm Logo Alternative Color ComLogo Google.org Support Fullcolor Rgb Stacked
heartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram