Teema

KOV 2021 Reformierakond Tallinna Mustamäel

Jaga:
Ava Kanbani vaades
Kokku lubadust 10
Filtreeri staatuse järgi:

Lubatud

10

Teeme Mustamäe lasteaiad korda

Kaotame lasteaia kohatasu ja läheme üle ühtsele eestikeelsele haridusele alates lasteaiast. Remondime Mustamäe lasteaiad, teeme korda lasteaedade hoovialad.

Turvaline ja kõigile mugav elukeskkond Mustamäel

See tähendab, et sõltumata vanusest ja liiklusvahendist on arvestatud kõikidega. Kõnniteed on kõigile east sõltumata ühtmoodi mugavad ja läbitavad. Tänavad, kõnniteed, majadevahelised alad on valgustatud ja turvalised. Rajatud on korralikud rattateed, mis on ühendatud teiste linnaosadega. Teed on märgistatud. Valgusfoorid töötavad selliselt, et teed jõuab ületada nii 8- kui ka 80-aastane.

Puhas, kiire, moodne ühistransport Mustamäel(e)

Puhas, kiire, moodne ühistransport Mustamäel(e), mis vähendab ummikuid ja säästab peres autole kuluva raha. Selleks uuendame ühistranspordiliinid ja -graafikud. Rajame Mustamäele trammiühenduse ning paneme Mustamäe asulate ja olulisemate asutuste vahele sõitma isesõitvad bussid. Paneme sõitma ööbussid.

Lapsed arvutist õue

Toetame laste huvitegevust ja sportimist 300-eurose pearahaga aastas. Uuendame ja korrastame laste mänguväljakud, rajame nende juurde korraliku valgustuse. Mustamäe spordiväljakud olgu avalikus kasutuses kõigile ja et oleks teada, millal mingi väljak on lastele või suurtele mängimiseks vaba, saab end registreerida digitaalselt. Loome uusi avalikke võimalusi spordi- ja välitreeninguteks ning korrastame olemasolevad rajatised.

Kutsume ellu Mustamäe kultuuripäeva(d)

Loome Mustamäele Tänavakunsti pargi, kus soovijad saavad tänavakunsti harrastada, et linnaosa avaliku ruumi sodimise alternatiiviks saaks loomine ja võimalus õppida. Teeme Mustamäele perepiknikualad, kuhu on lisaks loodud toetav infrastruktuur: mugavad varustuse rentimise võimalused sportimiseks, pereürituste korraldamiseks varjualused, elektritoide, seadmed ja nii edasi. Sama põhimõte peab kehtima ka parkides, mille eesmärk on võimaldada looduses olemist, mitte aia tagant vaatamist.

Tegemisel

0

Tehtud

0

Blokeeritud

0
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!

Täname meie partnereid

Bcme Logo En сomTechsoup Global Network Logo 400x95 (1)Hm Logo Alternative Color ComLogo Google.org Support Fullcolor Rgb Stacked
heartcrossmenuchevron-downchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram