Teema

KOV 2021 Roheliste Tallinna Kristiine programm

Ava täisvaades
Kokku lubadust 5

Lubatud

0

Tegemisel

0

Tehtud

0

Blokeeritud

5

Kristiine on inimesele, mitte autole

Peatame Kristiine ristmike ja magistraalide laiendamise autoteedele, mida tehakse jalakäijate, kergliiklejate ja haljastuse arvelt! Endla ristmik peab olema jalakäijatele turvaline ja mugav. Sõpruse puiestee ääres peab säilitama madalhoonestuse ja lõpetama kõrghoonete ehitamise ja sellest tuleneva automahu/parkimiskohtade suurenemise. Renoveerime Linnu tee täies pikkuses, tagades mugava kergliikluse ja mitte mingil tingimusel ei [...]

Säilitame Kristiines tänavate äärse haljastuse

Kaasajastame raielubade süsteemi ja ebaseaduslike raiete trahvimudeli. Toetame ja tunnustame väljaõppinud arboristide tööd linnaruumis. Viime teeremontide käigus kommunikatsioonitrassid teede keskele, et teeremont ei oleks põhjus piirnevate puude langetamiseks (mis juhtus Haapsalus).

Kristiine kõnni-ja kergliiklusteed peavad olema kasutajasõbralikud

Loome igale elanikule lapsest eakani ligipääsetavuse ja liikumismugavuse – Kristiine kõnni-ja kergliiklusteed peavad olema kasutajasõbralikud. Selleks korrastame teeservad, kõigi põhiliste trajektooride ääres peavad olema 250m tagant istepingid koos suletatavate prügikastidega üldise puhtuse hoidmise eesmärgil.

Soodustame asumiseltside loomist ja tegevust Kristiines

Soodustame asumiseltside loomist ja tegevust. Teeme kogukonnapäevadest (näiteks kohvikute-, talgu- ja spordiüritused) elustiili ja Kristiine linnaosast õnnelike elanike keskuse. Iga elanik leiab endale vajaliku toe linnaosa raadiusest. Parandame ühistranspordivõrku ka linnaosa keskselt.

Säilitame aedlinna miljööväärtuslikkuse

Säilitame aedlinna miljööväärtuslikkuse – taasavame Kristiine detailplaneeringu ja keelame aedlinnaaladel hoonestuse, mis kõrgem kui 3 korrust.

Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
crossmenuchevron-downchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram