Teema

KOV 2021 Roheliste Tallinna Mustamäe programm

Jaga:
Ava Kanbani vaades
Kokku lubadust 12
Filtreeri staatuse järgi:

Lubatud

0

Tegemisel

0

Tehtud

0

Blokeeritud

12

Soodustame Mustamäe majade tervikrenoveerimist

Loome viiekordsete majade elanikele liftide paigaldamise võimaluse.

Piirame Mustamäel ilutulestikke

Ilutulestik häirib linde, loomi (sh lemmikloomi) ja väikelapsi. Asendame ilutulestiku laseretendusega.

Uute kaubanduskeskuste loomisele Mustamäel tuleb seada piirid

Kaubanduskeskused toovad endaga kaasa suuri asfalteeritud alasid, mis vähendavad piirkonna elurikkust ja suurendavad üleujutuste riski.

Teeme Mustamäel valgusfoorid korda

Tammsaare tee valgusfoorid on olnud korrast ära üle 10 aasta.

Võtame Mustamäel parkimine kontrolli alla

Kõnniteed ja muruplatsid ei ole parklad. Mustamäe ei pea muutuma parklatest koosnevaks asfaldikõrbeks. Iga puu või põõsas, mis võetakse parkla ehituseks maha, tuleb asendada uutega. Maha võetud puude asendamist tuleb kontrollida.

Mustamäe ligipääsetavaks igaühele

Tegeleme kõrgete äärekividega ja liikuvust lihtsustava märgistusega. Turvaliselt liikuda peavad saama kõik – tavalised jalakäijad, vanemad vankriga, liikumise abivahendiga liikujad, jalgratturid jne. Tagame korraliku lumekoristuse.

Kaitseme rohealasid ja linnaloodust

Istutame Mustamäele puid ja põõsaid juurde. Säilitame praeguseid rohealasid ja tekitame juurde uusi. Ei luba ehitada parkidesse. Peame kinni pesitsusrahust.

Muudame Mustamäe jalgrattasõbralikuks

Ehitame piirkonda turvalised rattaparklad ja rattaga liikumise teed. Mustamäel on palju noori, aga noortele sobivaid liikumisviide ei arendata.

Muudame Mustamäe heaks elukeskkonnaks

Hoolitseme ligipääsetavuse eest, väärtustame rohealasid, toetame majade renoveerimist, kaasajastame ühistranspordi marssruure ja soodustame Mustamäel autovaba liiklemist.

Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!

Täname meie partnereid

Bcme Logo En сomTechsoup Global Network Logo 400x95 (1)Hm Logo Alternative Color ComLogo Google.org Support Fullcolor Rgb Stacked
heartcrossmenuchevron-downchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram