Teema

KOV valimised Narvas 2021

Jaga:
Ava Kanbani vaades
Kokku lubadust 3
Filtreeri staatuse järgi:

Lubatud

1

Keskerakond ja Meie Narva ei sõlmi uut koalitsioonilepingut

Raigi umbusaldamine tähendab Keskerakonna ja Meie Narva fraktsiooni võimukoalitsiooni lõppu. Uut koalitsioonilepingut Narvas sõlmitud ei ole ja Tarmo Tammiste sõnul ei ole seda kavas ka enne oktoobrikuus toimuvaid valimisi teha.

Täitmise tähtaeg: 17.10.2021

Tegemisel

1

Raik: Meie valimisliit ei näe pärast valimisi koalitsiooni ei Keskerakonna ega EKREga

"Мы твердо обещаем нарвитянам, что ни в коем случае не будем сотрудничать с фракцией EKRE при формировании коалиции, правящего большинства в новом составе Нарвского городского собрания, депутаты которого будут избраны 17 октября. Не бывать нашей коалиции и с центристами."

Tehtud

1

EKRE ei plaani Larissa Olenina liitumist fraktsiooniga Narvas

Andres Kuusk küsis Helmelt, kuidas suhtuvad EKRE konservatiivsed tuumvalijad 9. mai aktivisti Larissa Olenina liitumist EKRE fraktsiooniga. "Meie teda erakonda ei plaani võtta ja meie nimekirjas ta järgmistel valimistel ei plaani kandideerida," vastas sellele Helme. "Meie fraktsioon Narvas on ju kurioosum. Me eelmistel valimistel ei osalenud Narvas ja Narvas on erinevad valimisliidud olnud ja Keskerakonna valimisnimekirja erinevad liikmed on laiali jooksnud ja meil on Narva volikogus üks liige, kes tekitas meie fraktsiooni ja sinna on liitunud ka mõned teised inimesed," rääkis Helme. "Olenina ütleb, et talle meeldib konservatiivne perepoliitika, konservatiivne immigratsioonipoliitika ja meie seisukoht energiatööstuse osas," lisas ta.

Täitmise tähtaeg: 17.10.2021

Blokeeritud

0
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!

Täname meie partnereid

Bcme Logo En сomTechsoup Global Network Logo 400x95 (1)Hm Logo Alternative Color ComLogo Google.org Support Fullcolor Rgb Stacked
heartusershistorycrossmenuchevron-downchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram