Vaata kõiki programme ja kandidaate KOV valimistel 2021 👉
Teema

Valimisliidu Uus Aeg programm KOV valimistel 2021 (Kose vald)

Change to Kanban view
Kokku lubadust 5

Lubatud

5

Kõik Kose valla koolid jätkavad senises vormis!

Kõik Kose valla koolid jätkavad senises vormis! Me ei tee hinnaalandusi kvaliteedis ning püüame ka väiksematesse koolidesse leida vajalikke spetsialiste. Vaatame üle ühistranspordikorralduse õpilaste vajadustest lähtudes. Lisaks üldhariduskooli vajadustele, peab bussitransport võimaldama ka huviharidusest ja huvitegevusest osavõttu.

Täitmise tähtaeg: 01.10.2025

Alustame kõnelusi kiirtrammitee rajamise võimalikkust Lennujaamast Kosele

Alustame kõnelusi vallaväliste osapooltega selgitamaks välja kiirtrammitee rajamise võimalikkust Tallinna Lennujaamast läbi Rae valla Kosele.

Täitmise tähtaeg: 01.10.2025

Toome valda tugeva ja riigiga suhtlemisvõimekust omava vallavanema

Toome valda tugeva ja riigiga suhtlemisvõimekust omava vallavanema. Säilitame vallamajas pädevad ametnikud ja loome nendest kohalikke olusid tundva ja teovõimelise vallavalitsuse. Loome töökulutuuri, mille järele vallamaja peab hoolitsema vallaelanike jaoks toimiva keskkonna hoidmise eest ühelt poolt ja elukeskkonna väärtuspõhise edasiarendamise eest teiselt poolt.

Täitmise tähtaeg: 01.10.2025

Avame valla üldplaneeringu sisuliste paranduste tegemiseks

Avame valla üldplaneeringu sisuliste paranduste tegemiseks. Üldplaneeringuga loome: a) looduskeskkonna hoidmise ja selles keskkonnas mõistliku majandamise eeldused (näiteks Kose aleviku rohelise vööndi säilimise; eraomanikele nende majanduslike huvide kaitse või kompensatsiooni, kui see on vallaelanike üldistes huvides vajalik); b) igale piirkonnale võimalustest lähtuva teemaplaneeringu (näiteks endisele Kosejõe koolile toimiva tähenduse andmise; [...]

Täitmise tähtaeg: 01.10.2025

Lõpetame Kose valla korruptiivse ja ebapädeva juhtimise

Lõpetame Kose valla korruptiivse ja ebapädeva juhtimise. Valimisliit Uus Aeg ei näe võimalust juhtida Kose valda koos valimisliiduga Meie Vald, kui valla seniste probleemide allikaga. Oleme avatud koostööks EKRE-ga ja valimisliiduga Kogukond Ühendab.

Täitmise tähtaeg: 01.10.2025

Tegemisel

0

Tehtud

0

Blokeeritud

0
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
historymenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram