Teema

Valimisliidu Uus Aeg programm KOV valimistel 2021 (Kose vald)

Jaga:
Ava Kanbani vaades
Kokku lubadust 5
Filtreeri staatuse järgi:

Lubatud

5

Lõpetame Kose valla korruptiivse ja ebapädeva juhtimise

Lõpetame Kose valla korruptiivse ja ebapädeva juhtimise. Valimisliit Uus Aeg ei näe võimalust juhtida Kose valda koos valimisliiduga Meie Vald, kui valla seniste probleemide allikaga. Oleme avatud koostööks EKRE-ga ja valimisliiduga Kogukond Ühendab.

Avame valla üldplaneeringu sisuliste paranduste tegemiseks

Avame valla üldplaneeringu sisuliste paranduste tegemiseks. Üldplaneeringuga loome: a) looduskeskkonna hoidmise ja selles keskkonnas mõistliku majandamise eeldused (näiteks Kose aleviku rohelise vööndi säilimise; eraomanikele nende majanduslike huvide kaitse või kompensatsiooni, kui see on vallaelanike üldistes huvides vajalik); b) igale piirkonnale võimalustest lähtuva teemaplaneeringu (näiteks endisele Kosejõe koolile toimiva tähenduse andmise; näiteks Kose valda Spa hotelli ja veekeskuse rajamise ettenägemise; näiteks ärikeskkonna või ärikeskkondade tekkimise jaoks tingimuste loomise; näiteks loodusturismi toetamise); c) nägemuse valla pikaajalisest arengust; d) nägemuse valla valdkonnapõhisest arengust.

Toome valda tugeva ja riigiga suhtlemisvõimekust omava vallavanema

Toome valda tugeva ja riigiga suhtlemisvõimekust omava vallavanema. Säilitame vallamajas pädevad ametnikud ja loome nendest kohalikke olusid tundva ja teovõimelise vallavalitsuse. Loome töökulutuuri, mille järele vallamaja peab hoolitsema vallaelanike jaoks toimiva keskkonna hoidmise eest ühelt poolt ja elukeskkonna väärtuspõhise edasiarendamise eest teiselt poolt.

Alustame kõnelusi kiirtrammitee rajamise võimalikkust Lennujaamast Kosele

Alustame kõnelusi vallaväliste osapooltega selgitamaks välja kiirtrammitee rajamise võimalikkust Tallinna Lennujaamast läbi Rae valla Kosele.

Kõik Kose valla koolid jätkavad senises vormis!

Kõik Kose valla koolid jätkavad senises vormis! Me ei tee hinnaalandusi kvaliteedis ning püüame ka väiksematesse koolidesse leida vajalikke spetsialiste. Vaatame üle ühistranspordikorralduse õpilaste vajadustest lähtudes. Lisaks üldhariduskooli vajadustele, peab bussitransport võimaldama ka huviharidusest ja huvitegevusest osavõttu.

Tegemisel

0

Tehtud

0

Blokeeritud

0
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!

Täname meie partnereid

Bcme Logo En сomTechsoup Global Network Logo 400x95 (1)Hm Logo Alternative Color ComLogo Google.org Support Fullcolor Rgb Stacked
heartcrossmenuchevron-downchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram