Vaata kõiki 2021. aasta kohalikel valimistel valitud erakondade koalitsioonilepinguid 👉
Teema

Võru valla koalitsioonilepe aastateks 2021-2025

Võru linnas kohalikud valimised võitnud Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Eesti Reformierakond ning Eesti Keskerakond allkirjastasid täna koalitsioonileppe. Leppele kirjutasid alla Anti Allas (SDE), Anti Haugas (RE) ja Andres Visnapuu (KE).

Koalitsiooniläbirääkimistel on kokku lepitud, et linnapeana jätkab Anti Allas (SDE) ja linnavolikogu esimeheks saab Anti Haugas (RE), linnavolikogu aseesimehe kandidaat on seni abilinnapea ametis olnud Toomas Sarapuu (SDE). Abilinnapeana sotsiaal-, haridus- ja kultuurivaldkonnas jätkab Sixten Sild (SDE) ning linnamajanduse valdkonna abilinnapeaks saab Raul Tohv (KE), lisandub linnavalitsuse lihtliikme ametikoht, mille täidab Kersti Kõosaar (RE).

Allikas: Lõuna Postimees
Ava täisvaades
Kokku lubadust 85

Lubatud

85

Toetame laiapindse riigikaitse raames kohaliku omavalitsuse pädevuspiires Kaitseliidu Võrumaa maleva tegevust

Toetame Võidupüha paraadi korraldamist 2023 Võru linna keskväljakul, KL Võrumaa maleva staabi- Kreutzwaldi 1 ja Roo ja tagalakeskussi (Karja 22/24, tn) kompleksi rajamist.

Täitmise tähtaeg: 01.10.2025

Jätkame lasteaedadrenoveerimist.

Täitmise tähtaeg: 01.10.2025

Tegemisel

0

Tehtud

0

Blokeeritud

0
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
historymenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram