Lubatud

Eesti 200 on valmis muutusi ellu viima, kõigiga oleme nõus kohalikul tasandil koostööd tegema, kusjuures EKREga ja Keskerakonnaga

Staatus:

Lubatud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Tugevus

1 / 5

Loe, mis on lubaduse tugevus >

Mida lubati?

01.10.2021

Küsimusele, kas Eesti 200 on valmis Tallinnas valimised võitva Keskerakonnaga koalitsiooni minema, Kristina Kallas esimese hooga vastama ei hakanudki. Ta ütles, et tal on raske Tallinna eest sõna võtta, kuna ta ise Tallinnas otsuseid ei tee. Omavahel on aga juttu olnud sellest, et Eesti 200 ei välista Tallinnas nii nagu ka Tartus ja Narvas koostööd kellegagi.

«Kõik, kes on valmis muutusi ellu viima, kõigiga oleme nõus kohalikul tasandil koostööd tegema. Kusjuures selle hulka käib ka EKRE,» sõnas Kallas. «Sellepärast et teatud muutused, mida ma taotleme, on meil ka EKREga ühised. Kohalikul tasandil maailmavaateliselt võivad muidugi probleemid tekkida ja peame EKREga koostöös olema ettevaatlikud, ma olen sellega nõus, et see võib minna nihu, aga ma täna ei välistaks mitte kedagi.»

Saatejuht Andreas Kaju päris, millistes valdkondades näeb Kallas ühisosa EKRE ja Eesti 200 vahel. Kallas vastas, et kuigi EKRE räägib süvariigist, Eesti 200 riigireformist ja riigiaparaadi muutmisest, siis põhimõtteliselt on tegemist sama murega. Lihtsalt Eesti 200 räägib sellest tehnokraatlikult ja EKRE populistlikult. «See mõte, et Eesti vajab väga fundamentaalset riigireformi ja juhtimise reformi ka kohalikul tasandil, see on meil ühine EKREga. Me lihtsalt räägime sellest väga erinevalt,» võrdles ta.

Mida tehti?

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

01.10.2021

Täitmise tähtaeg

Lisa andmeid

Loodud

Pavel Fleišer, 01.10.2021 16:21

Viimane muudatus

01.10.2021

Saada mulle e-kiri, kui see lubadus on uuendatud

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
Subscribe
Notify of
guest
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
Vali keel »
heartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram