Küsimusele, kas Eesti 200 on valmis Tallinnas valimised võitva Keskerakonnaga koalitsiooni minema, Kristina Kallas esimese hooga vastama ei hakanudki. Ta ütles, et tal on raske Tallinna eest sõna võtta, kuna ta ise Tallinnas otsuseid ei tee. Omavahel on aga juttu olnud sellest, et Eesti 200 ei välista Tallinnas nii nagu ka Tartus ja Narvas koostööd kellegagi. «Kõik, kes on valmis muutusi ellu viima, kõigiga oleme nõus kohalikul tasandil koostööd tegema. Kusjuures selle hulka käib ka EKRE,» sõnas Kallas. «Sellepärast et teatud muutused, mida ma taotleme, on meil ka EKREga ühised. Kohalikul tasandil maailmavaateliselt võivad muidugi probleemid tekkida ja peame EKREga koostöös olema ettevaatlikud, ma olen sellega nõus, et see võib minna nihu, aga ma täna ei välistaks mitte kedagi.» Saatejuht Andreas Kaju päris, millistes valdkondades näeb Kallas ühisosa EKRE ja Eesti 200 vahel. Kallas vastas, et kuigi EKRE räägib süvariigist, Eesti 200 riigireformist ja riigiaparaadi muutmisest, siis põhimõtteliselt on tegemist sama murega. Lihtsalt Eesti 200 räägib sellest tehnokraatlikult ja EKRE populistlikult. «See mõte, et Eesti vajab väga fundamentaalset riigireformi ja juhtimise reformi ka kohalikul tasandil, see on meil ühine EKREga. Me lihtsalt räägime sellest väga erinevalt,» võrdles ta.
Tallinna opositsiooni linnapeakandidaadid soovivad eristuda Keskerakonnast, hoolimata sellest, et nägemus pealinna tulevikust on üsna samasugune.
"Мы твердо обещаем нарвитянам, что ни в коем случае не будем сотрудничать с фракцией EKRE при формировании коалиции, правящего большинства в новом составе Нарвского городского собрания, депутаты которого будут избраны 17 октября. Не бывать нашей коалиции и с центристами."