Lubatud

Linna erinevate piirkondade areng on terviklik ja tasakaalus

Staatus:

Lubatud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Tugevus

1 / 5

Loe, mis on lubaduse tugevus >

Mida lubati?

29.09.2021

- Toetame linna eri piirkondade komisjonide loomist, kuhu kaasatakse antud piirkonna esindajad - see annab võimaluse piirkonna vajaduste eest paremini hoolt kanda.
- Maardus toetame kvaliteetset tervishoiuteenust ja eriarstide olemasolu Maardu haiglas.
- Toetame parkimiskohtade loomist,et tagada päästeteenistuse ja hooldussõidukite ligipääs hoonetele. Ühistransport Maardu linna siseselt ja ühendus Tallinnaga on läbimõeldud ja Maardu elanikele tasuta. Toetame kiirete andmesideühenduste loomist ettevõtetele ja kodudele. Teede ja sadeveelahenduste areng on oluline. Toetame kõrgel tasemel haridust ja ümberõpet.
- Aedlinna piirkonnas: Tallinna liinibuss 34A on tasuta. Prügivedu ja pakendikoti teenus on kättesaadav ja kvaliteetne – seda ka talvel lumistes oludes ja kõrvaltänavatel. On oma sooja hooaja laadaplats, kus kohalikud elanikud ja aiapidajad saavad tutvuda ja suhelda ning müüa-vahetada istikuid, vilju,lilli, maitsetaimi, käsitööd, jne. (laadaplats on mõeldud hobi korras asjaga tegelevatele kohalikele aiapidajatele ja käsitöölistele). On laste mänguväljakud kodudele lähedal, et teekond oleks lapsele ja vanemale mugav. Muuga aedlinnas on oma perearstikeskus/tervisekeskus ; eakate-, noorte-, kogukonnakeskus. Muuga aedlinnas peaks olema oma põhikool, lastele ja noortele peavad olema tagatud tugiteenused.

Mida tehti?

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

29.09.2021

Täitmise tähtaeg

01.10.2025

Loodud

Sõna ja Tegu, 30.09.2021 11:33

Viimane muudatus

30.09.2021

Saada mulle e-kiri, kui see lubadus on uuendatud

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
Subscribe
Notify of
guest
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
Vali keel »
heartcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram