Lubatud

Maksukoormus dividendidele tõuseb 53 protsendi peale.

Staatus:

Lubatud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Lubaduse tugevus 3 / 5

Mida lubati?

06.08.2021

Keskerakonna plaani järgi tuleks senise 20 protsendi tulumaksu asemel hakata juurde maksma ka 33-protsendist sotsiaalmaksu. Maksukoormus tõuseks hoobilt 53 protsendi peale.

Mida tehti?

24.08.2021

"Mõistan küsimust, et kuidas me seda kõike teeme? Vastan: ühena esimestest tuleb maksusüsteem kaasajastada. Ning kohe ka rõhutan, et eesmärk pole maksutõus, vaid meie inimeste heaks toimiv maksusüsteem.

Maksusüsteem on instrument, millega saame ebavõrdsust ja vaesust vähendada ning kõigi inimeste elatustaset ja ettevõtete konkurentsivõimet tõsta. Üldine maksukoormus määrab avalike hüvede mahu. Tugevat mõju avaldab ka maksude struktuur ehk see, kui suur osa maksutulust kogutakse tootmise, tulu, tarbimise ja omandi maksustamisest."

Allikas:
https://www.err.ee/1608315893/juri-ratas-eesti-maksususteemi-tuleb-kaasajastada

Sihtrühm

Ettevõtjad, OÜ omanikud

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

06.08.2021

Täitmise tähtaeg

Lisa andmeid

Loodud

Natalja Kitam, 09.08.2021 10:19

Viimane muudatus

on 24.08.2021

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram