Ametkond

Rahandusministeerium

Jaga:
Ava Kanbani vaades
Kokku lubadust 5
Filtreeri staatuse järgi:

Lubatud

4

Viime börsile järgmise osa Enefit Greenist

Jätkame riigile kuuluvate osaluste erastamiste ettevalmistamisega. Viime börsile järgmise osa Enefit Greenist, et anda inimestele täiendav investeerimisvõimalus ja võimalus osa saada roheenergia kasvust.

Täitmise tähtaeg: 05.03.2023

Eesti Filmile kindlustame püsirahastusena 2 miljonit eurot aastas

Keit-Pentus Rosimannus, rahandusminister annab mõningase ülevaate uuest 2022. a riigieelarvest. "Eesti Filmile kindlustame püsirahastusena 2 miljonit eurot aastas, nii et edaspidi ei pea see oluline, aga seni selgelt liiga vähest tähelepanu saanud sektor avastama ennast ootamatult fakti ees, et rahastus on äkki kadunud."

Aktsiiside taastumine toimub lauge graafiku alusel alates 2023. aasta maist nelja aasta jooksul

Keit-Pentus Rosimannus, rahandusminister annab mõningase ülevaate uuest 2022. a riigieelarvest. "Praeguse kiire hinnakasvu taustal oli oluline otsus ka aktsiiside tõusu ära jätmine järgmisel aastal. Nii hoidume Kaja Kallase valitsusega tõuke andmisest täiendavale hinnakasvule. Aktsiiside taastumine toimub lauge graafiku alusel alates 2023. aasta maist nelja aasta jooksul. ."

Täitmise tähtaeg: 01.05.2023

Maksukoormus dividendidele tõuseb 53 protsendi peale.

Keskerakonna plaani järgi tuleks senise 20 protsendi tulumaksu asemel hakata juurde maksma ka 33-protsendist sotsiaalmaksu. Maksukoormus tõuseks hoobilt 53 protsendi peale.

Tegemisel

1

Pensioni teise samba lammutamisest raha läheb pensionitõusuks

Suuname pensioni teise samba reformist vabaneva raha pensionikindlustuse puudujäägi katmiseks, keskmise vanaduspensioni maksuvabaks muutmiseks ja erakorraliseks pensionitõusuks.

Täitmise tähtaeg: 05.03.2023

Tehtud

0

Blokeeritud

0
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
Vali keel »
heartusershistorycrossmenuchevron-downchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram