Lubatud

Karis: "Tuleb leida siis kas tänane presidendi valimissüsteem sobib või on seda natuke parandada vaja, või tulevad otsevalimised"

Staatus:

Lubatud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Lubaduse tugevus 1 / 5

Mida lubati?

25.08.2021

"Toomas Sildam: Kas presidendivalimistega, nii, nagu need praegu on, midagi halvasti? Kas seal on mingi viga sees?

Alar Karis: Arsaadavalt praeguse pildiga rahvas rahul ei ole. Hetkel see kõik ju toimib põhiseaduse järgi ja selles mõttes ei tohiks ju midagi nuriseda. Aga nagu praegugi, on need diskussioonid tihti, mitte selle üle, kellest saab president, vaid selle üle, kuidas need valimised on toimunud. Mina olen selle süsteemiga rahul, mitte seepärast ma kandideerin, aga seda diskussiooni tuleks jätkata ja leida siis kas tänane süsteem sobib või on seda natuke parandada vaja, või tulevad otsevalimised. Seda tuleks teha kohe, sest kahe riigikogu arvamus peab olema selleks, et see selleni jõuda."

Mida tehti?

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

25.08.2021

Täitmise tähtaeg

Lisa andmeid

Loodud

Pavel Fleišer, 25.08.2021 21:41

Viimane muudatus

on 25.08.2021

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram