Vaata kõiki programme ja kandidaate KOV valimistel 2021 👉
Tehtud

Kaja Kallas aeglasest vaktsineerimisest: sotsiaalministeeriumi juhtimises on vaja personalimuudatusi

Staatus:

Tehtud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Lubaduse tugevus 2 / 5

Mida lubati?

29.07.2021

Õhtuleht: valitsuses on pinged vaktsineerimise pärast. Kes vastutab?

Kallas: "Vaktsineerimisega on liiga palju probleeme, me ei ole sellega rahul" Olen rääkinud ka Kiigega. Pole suudetud tuua piisavalt meetmeid, et käigumuutused tuleksid. "Selge on see, et juhtival tasandil on vaja muutust."

Kiik: vaja on ikkagi leida need kitsaskohad ja sellega tegeleda. Vaktsineerimistempo on suurenenud, teatav edasiminek on, aga tempo on vaja veel suuremaks saada. Vaja vabu aegu ja kõrgendada huvi. Ootame ära ka TA külmalaos juhtunu aruanded ja probleemkohad. Siis tegeleme terviklikult.

Mida tehti?

01.08.2021

Pühapäevane "Aktuaalne kaamera" edastas, et ka teised Reformierakonna tipp-poliitikud on viimastel päevadel olnud aina kriitilisemad tervise- ja tööminister Tanel Kiige ja tema alluvate suhtes.

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Kristen Michal näiteks ütles, et Kiik peaks esimese asjana probleemidele oma haldusalas otsa vaatama.

"Juurprobleem on ikkagi sotsiaalministeeriumi ja kogu selle tervisevaldkonna juhtimises. Ega seal selles sotsiaalbürokraatias ei aita enam see, kui sa tõstad erinevaid moosekante erinevatele kohtadele ringi. Eks seal tuleb ikka osa sellest ansamblist välja vahetada ja seda on indikeerinud ka peaminister," kommenteeris Michal.

Allikas:
https://www.err.ee/1608295470/sotsiaalministeeriumi-kantsler-priske-saab-ametist-priiks

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

02.08.2021

Vaktsineerimise probleemide eest Eestis peab ametikohaga maksma sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske.

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo teevad valitsusele ettepaneku kutsuda ametist tagasi praegune sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske, teatas ministeerium.

Saada mulle e-kiri, kui see lubadus on uuendatud

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

29.07.2021

Täitmise tähtaeg

Lisa andmeid

Loodud

Pavel Fleišer, 02.08.2021 13:37

Viimane muudatus

on 02.08.2021

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram