Lubatud

Sotsiaaldemokraadid toetavad Kersti Kaljulaidi jätkamist

Staatus:

Lubatud
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Lubaduse tugevus 2 / 5

Mida lubati?

13.08.2021

"Sotsiaaldemokraatidel on kindlasti oma nimi, sotsiaaldemokraadid ütlesid juba mitu kuud tagasi, et kui kui Kaja Kallas ja Reformierakond jääb oma varasema seisukoha juurde, et nad toetavad Kersti Kaljulaidi jätkamist ja nad suudavad selles veenda oma koalitsioonipartnereid, kes ajab mingit segast juttu sellel teemal, miks nad arvavad, et tänane president ei peaks jätkama siis sotsiaaldemokraatide hääled on olemas, me oleme valmis seda kindlasti toetama. Me oleme kindlasti valmis arvestama sellega, et kui poliitiline realiteet on see, et, et see mitte millegi millise millegipärast, kuigi ma ütlen jätkuvalt. Ma tahaksin väga teada, miks tegelikult keskerakonnale tänane president ei sobi, sest see vastus, et ta ei ehita piisavalt palju sildu, ei ole minu arust adekvaatne.."

Mida tehti?

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

13.08.2021

Täitmise tähtaeg

30.08.2021

Loodud

Pavel Fleišer, 17.08.2021 17:29

Viimane muudatus

on 17.08.2021

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram