Tegemisel

Jätkame kriisi ajal esimese haiguspäeva hüvitamisega, tasuta isikukaitsevahendite pakkumisega abivajajatele, vaktsineerimisvõimaluste loomisega üle terve linna, kodus vaktsineerimisega ja vaktsineerimisalase nõustamise pakkumisega.

Staatus:

Tegemisel
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Tugevus

3 / 5

Loe, mis on lubaduse tugevus >

Mida lubati?

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Mida tehti?

11.11.2021

Tallinna linn koostöös Confidoga avas Vabaduse väljakul statsionaarse Covid-19 nõustamis-, vaktsineerimis- ja testimispunkti, kus kõiki soovijaid teenindatakse eelbroneeringuta iga päev kella 9–21ni.

Vabaduse väljaku teenuspunktis saab valida kõigi Eestis kasutusel olevate vaktsiinide vahel, sh kahedoosiline Pfizer/BioNTech ja Moderna või ühedoosiline Jansseni vaktsiin. PCR testimine on saatekirja alusel tasuta ning ilma saatekirjata tuleb tasuda 44 eurot.

Allikas:
https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Tallinn-avas-Vabaduse-valjakul-statsionaarse-noustamis-,-vaktsineerimis-ja-testimispunkt?filter_otsing_uudis_rubriik_id=35

Sihtrühm

Tallinna elanikud

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

09.11.2021

Täitmise tähtaeg

01.10.2025

Loodud

Sõna ja Tegu, 09.11.2021 18:16

Viimane muudatus

on 11.11.2021

Saada mulle e-kiri, kui see lubadus on uuendatud

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram