Tegemisel

Töötame välja Tallinna haridustöötajatele motivatsioonipaketi, luues võimalusi tervise edendamiseks ning enesetäiendamiseks.

Staatus:

Tegemisel
|
|
Muuda
Muudatuste ajalugu
Tugevus

2 / 5

Loe, mis on lubaduse tugevus >

Mida lubati?

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Mida tehti?

16.02.2022

Tallinna Linnavalitsus saatis täna linnavolikogule lisaeelarve, millega tõstetakse linna asutustes töötavate inimeste palka 1. märtsist seitse protsenti. 7,4-protsendise palgatõusu saavad lasteaiaõpetajad ja huvikoolide õpetajad ning 13,3-protsendilise palgatõusu lasteaia abiõpetajad.
...
Linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul otsustati lasteaiaõpetajate ja huvikoolide õpetajate palgatõus juba möödunud aasta sügisel, kuid palgatõus oli kavandatud sügishooaja algusest.

„Üleüldist hinnakasvu vaadates otsustasime aga linna palgal olevate haridustöötajate palga tõstmise tuua kuus kuud varasemaks. Lasteaiaõpetajate palga alammäär tõuseb 7,4 protsendi võrra 1315 eurolt 1412 eurole. Õpetaja abide palga alammäär tõuseb 13,3 protsendi võrra 750 eurolt 850 eurole.

Palkade korrigeerimine hariduse valdkonnas puudutab ligi 3000 töötajat," selgitas linnapea. „Linnaosade sotsiaalhoolekande osakonna töötajatele on ette nähtud keskmiselt 19-protsendiline palgatõus. Selle valdkonna töötajatel on olnud pikalt suur töökoormus, kuid palgad ei ole olnud konkurentsivõimelised.

Energiakriisi, hinnakasvu ja kasvavate toimetulekuprobleemid on muutnud seda olukorda veelgi teramaks. Lastekaitsetöötajate ning sotsiaalteenuste ja -toetuste spetsialiste palgatase tõuseb palgatõusu tulemusel vahemikku 1600 kuni 1900 eurot."

...
Noorsootöötajate põhipalgad tõusevad 10 protsenti. Töötajatel, kelle täiskoormusega põhipalk on 1200 eurot ja madalam, tõuseb palk üldjuhul 10 protsenti. Tallinna loomaaia töötajate puhul, kelle põhipalk on alla 1000 euro, kasvab palk 13 protsenti.

Allikas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95925963/lisaeelarvega-tostetakse-palka-ligi-7000-linnatootajal

Sihtrühm

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Lõpptulemus

Ole esimene, kes seda infot täiendab!

Lisa andmeid

Kes vastutab?

Millised asutused vastutavad?

Eelarve (EUR)

Lubaduse andmise kuupäev

09.11.2021

Täitmise tähtaeg

01.10.2025

Loodud

Sõna ja Tegu, 09.11.2021 18:19

Viimane muudatus

on 16.02.2022

Saada mulle e-kiri, kui see lubadus on uuendatud

Jaga oma arvamust!

Arutelu

NB! Kommentaarid on avaldatud kasutajate poolt. Kommentaare ei toimetata. Komentaaride sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid.
0 arvamust
Inline Feedbacks
View all comments
Oled siin lehel leidnud vigu? Saada teade!
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram